Karadeniz Gezi Plan – 2

1 hafta Karadeniz turu yapmak istiyoruz. Kendi aracımız var. Kalabileceğimiz ekonomik yerler ve önemli turistik yerleri görmek istiyoruz. İlginizden dolayı teşekkür ederiz.

gezihane‘den merhaba,

Öncelikle seyahat planınızı yaparken Gezi Plancımıza danıştığınız için teşekkür ederiz.

Karadeniz gezisi bu tarihlerde yapılabilecek en güzel gezilerden diyebiliriz. Karadeniz Bölgesi neredeyse her şehri ile ayrı bir gezi haritası oluşturulabilecek bir bölge. Bu sebeple daha önce yaptığımız Karadeniz gezi planlarımızda da önerdiğimiz, bu gezi için bir hafta ayırmak hem pek mümkün olmayan hem de çok zorlu, yorucu bir gezi olacağından Doğu Karadeniz ve Batı Karadeniz olarak ikiye bölmeniz.
Seyahatinize nereden başlayacağınızı belirtmemiş olmanızla birlikte İstanbul’dan yola çıktığınızı varsayarak tüm Karadeniz’i geziyor olmanız demek, yaklaşık 1300 km’lik bir yol yapmış olacağınız bir bölge. Bu sebepten Karadeniz gezinizi, 2 bölgeye veya belli şehirlere ayırmanız sizin için idel olacaktır. Örneğin her şeyini görebileceğini bir Batı Karadeniz Turu, ya da yaylalarını ve oradaki hayatı görebileceğiniz, orada konaklayabileceğiniz bir Doğu Karadeniz Turu çok daha iyi olabilir.

Daha önce gezihane’de yapmış olduğumuz Karadeniz Gezi Planından faydalanabilirsiniz:

 

 

Şimdiden güzel bir seyahat dileriz.
 
Geziyle ve gezihane’yle kalın…

 

Share this nice post:
© www.gezihane.com Tüm Haklar Saklıdır

3 Responses to “Karadeniz Gezi Plan – 2”

  1. kadir demir Says:

    Başarılı bir site ama gidilecek güzergahları gösteren haritalarla desteklenirse daha güzel olacak.

  2. aysegul oz Says:

    ANKARADAN YOLA ÇIKACAĞIM .

  3. EDA ERSOY TURAN Says:

    Merhaba,eşimle 10 günlük karadeniz turu yapmak istiyoruz.Çıkış noktamız Kastamonu,Kastamonu’dan çıkıp sahilden doğu karadenize gidip iç taraftan tekrar Kastamonu’ya dönmek istiyoruz..Bize kalınabilecek uygun yerler ve gezilecek yerler hakkında bilgi verirseniz sevinirim..Şimdiden teşekkürler…

Leave a Reply