Yakın İstanbul Gezi Plan

Merhaba yaptığınız iş çok güzel baştan tebrik edeyim. Karar vermek kadar zor bir iş yok ve siz bu konuda yardımcı oluyorsunuz.
Benim niyetim arkadaşlarımla istanbul çevresinde kış aylarında gezilecek araba ile gidip akşam kalınacak manzarası ve mezeleri! Güzel bir yerde bir günümüzü geçirmek. Uygun fiyatlı konaklama önerileri ile yapabileceğiniz tavsiyelerinizi bekliyorum. Şimdiden emeğiniz için teşekkür ederim.


gezihane‘den merhaba

Öncelikle seyahat planınızı yaparken Gezi Plancımıza danıştığınız için teşekkür ederiz.

Sitemiz ve verdiğimiz tavsiyeler ile ilgili görüşlerinizden dolayı da gezihane olarak ayrıca teşekkür ederiz ki sizin de belirttiğiniz üzere, gezi öncesinde alınan gezi tavsiyeleri ile yapılacak geziler daha eğlenceli ve daha amacına ulaşır oluyor. Bu siteyi hazırlayan bu konuda tecrübeli olduğumuza inandığımız gezi aşıkları olarak, bir yere gitmeden önce tavsiye ve giden kişilerin fikirlerini okumak, en yardımcı olan kaynak. Umarız, bizim gezihane olarak önerdiğimiz gezi planları da gezi severler için yol gösterici bir kaynak oluşturuyordur.

Gelelim gezi planımıza 🙂 İstanbul, günlük koşuşturmalar içersinde bazen unutsak ta aslında doğası ve çevresindeki birçok güzel yerleşim yerinden dolayı haftasonları için veya günlük turlar için de çok fazla alternatif olan bir şehir.

Bu şekilde güzel bir haftasonu geçirmek için aslında çok fazla alternatif var. Burada en önemli nokta sizin ne istediğiniz ve tabii ki bir de İstanbul’a uzaklığı. Bizim size İstanbul çevresinde iki tavsiyemiz olacak.

İlki İstanbul’a daha yakın olan Polonezköy. Polonezköy’ün; hem doğası, hem havası, hem gezilecek yerleri, hem de çevresinde bulunan otel ve pansiyonlarla sizin isteklerinizi karşılayacak bir mekan olduğunu düşünüyoruz. Eğer tercihinizi bu yönde kullanırsanız, daha once yaptığımız Polonezköy gezi planlarımızı ve yazımızı okumanızı tavsiye ederiz:

Polonezköy yazımızı okumak için tıklayınız

İkinci tavsiyemiz ise Maşukiye. Maşukiye Polonezköy’e gore İstanbul’a biraz daha uzak. Müthiş bir doğaya sahip bir belde ayrıca çok yakınında bulunan Sapanca ve çevresi de burada konaklamaya karar verirseniz görmenizi tavsiye edeceğimiz yerler. Yine, Maşukiye yazımız ile gezi planlarımızı okumanızı tavsiye ederiz :

Maşukiye yazımızı okumak için tıklayınız

Şimdiden güzel bir gezi geçirmenizi diler, sizin gibi gezihane olarak bizim de yeni gezginlerle tanışmaktan çok mutlu olduğumuzu bilmenizi isteriz.


Tavsiyelerimiz konusundaki değerlendirmenizi gezinizin sonunda bizimle paylaşmanızı isteriz.

Geziyle ve gezihane’yle kalın…

Share this nice post:
© www.gezihane.com Tüm Haklar Saklıdır

Leave a Reply